w

Zawartość nadchodzącego eventu K/DA w LoLu. Kapsuły, chromy, ikonki, ramki i więcej

Riot Games

Co znajdzie się w następnym evencie K/DA?


Aktualnie trwające wydarzenie związane z Mistrzostwami Świata 2020, kończy się już niedługo. Wiemy, że następne będzie ściśle związane z najpopularniejszym zespołem z LoLa.

K/DA, w tym roku wydać ma jeszcze 4 piosenki z najnowszego minialbumu. Kiedy odbędzie się event i czego możemy się spodziewać?

Wydarzenie K/DA

Już niedługo, albowiem 10 listopada powinno zakończyć się wydarzenie związane z tegorocznymi Worldsami. Przynajmniej do tego czasu gracze mają możliwość zdobywania tokenów. Jak już wiemy, następne ma być związane z K/DA, a zacznie się one dopiero w grudniu. Jednak już teraz Riot wprowadziło na serwer testowy PBE nową zawartość. Będzie dotyczyć tylko i wyłącznie najnowszych skórek z serii K/DA ALL OUT.

Ramki i ikony

Ramka z podpisem i ikonka Kai’Sa

Ramka z podpisem i ikonka Evelynn

Ramka z podpisem i ikonka Akali

Ramka z podpisem i ikonka Ahri

Chromy i ikonki

Barwa BADDEST i ikonka Evelynn

Barwa BADDEST i ikonka Akali

Barwa BADDEST i ikonka Ahri

Kule i kapsuły

Torba K/DA Origins

Otwórz, aby odkryć jeden bonusowy los K/DA Origins i trzy losowe odłamki skórek. Bonusowy los gwarantuje co najmniej dwa odłamki skórek z motywem K/DA i True Damage 2018, ale najszczęśliwsi zjednoczą cały gang. Klejnoty i Mityczne Skórki mają 1.5 razy większą szansę na wypadnięcie.

Kapsuła ikon K/DA

Zawiera dwie ekskluzywne ikony K/DA.

Kula K/DA 2020

Zawiera gwarantowany odłamek skórki i 4% szansy na trafienie Torby K/DA Origins. Klejnoty i Mityczne Skórki mają 1.5 razy większą szansę na wypadnięcie.