w

Fiddlesticks przeniesiony do rzeczywistości. Przerażająca postać w lesie

Fotografia stworzona przez gracza, która może śnić Wam się po nocach.


Jeden z artystów i zarazem fanów nowego Fiddlesticksa postanowił stworzyć horror w prawdziwym życiu. Przerobił jedną z fotografii i dorysował do niej przerażającego stracha na wróble. Jak mu to wyszło?

Fiddle wydostał się z League of Legends

Twórca o pseudonimie Marshmish pochwalił się na jednym z serwisów internetowych swoim nowym dziełem. Stworzył je z sentymentu do postaci, którą mainował już w 2 sezonie, a zaktualizowana wersja zainspirowała go do wprowadzenia ponurej kukły w prawdziwe życie. Wygląda tak realistycznie, że nie jeden z fanów spiskowych teorii mógłby wziąć zdjęcie za autentyczne.

ZOBACZ – Kiedy wyjdzie druga seria Eternals do League of Legends?

Komentujący przyjęli pracę bardzo ciepło i wielu stwierdziło, że naprawdę przeraziło się, spoglądając na fotografię po raz pierwszy. Nic dziwnego, na zdjęciu wygląda naprawdę okropnie, a co dopiero w momencie, gdybyście spotkali taką pokrakę idąc przez las w środku nocy.

Byłaby to na pewno ciekawa kampania marketingowa, gdyby Riot postanowił ustawić coś takiego w prawdziwym świecie. Tą drogą poszło między innymi Epic Games z Fortnite, być może i twórcy LoLa kiedyś się na to zdecydują.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends