w

Zmiany rankedów, autofilla, usprawienia klienta i powrót lubianych trybów

Reklama

Riot Games opublikował nowy film, w którym opowiada o najważniejszych zmianach, jakie pojawiły się w kolejce rankingowej oraz swoich planach na przyszłość.

Reklama

Nowy film od Riotu opowiada o planach i obecnych celach studia. Dowiedzieliśmy się z niego kilku kluczowych kwestii. Przede wszystkim developerzy chcą się zająć klientem, zmianami w rankedach oraz powracającymi trybami.

To samo dobre wiadomości, na które gracze czekali od dłuższego czasu.

Nowości nadchodzą

Zmiany w rankedach zajdą dopiero w przyszłym sezonie, ale bardzo dobrą wiadomością jest fakt, że Riot chce zająć się wymuszonymi pozycjami (autofill).

Ograniczamy liczbę gier, gdzie w jednej drużynie są gracze na wymuszonych pozycjach, a w drugiej ich nie ma.

Drugą ważną kwestią jest klient. Jak słyszymy, 2019 rok minął pod znakiem ulepszania klienta i w 2020 roku zostaną wprowadzone konkretne usprawnienia, mające na celu polepszenie doświadczeń z LoLem.

Do League of Legends powrócą także lubiany tryby, jak ARURF – zobaczymy go już podczas Królestw Mecha. Potwierdzono również powrót Jeden za Wszystkich.

Video

Niedługo rozpocznie się także oficjalny, pierwszy sezon Clash. Rozgrywek, które choć bardzo długo musiały być testowane, w końcu będą miały swoją premierę.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends