w

Co wiadomo o nowych mobach, które mogą trafić do Minecrafta? Iceologer, Moobloom i Glow Squid

Jak wyglądają stworzenia, które mają szansę pojawić się w Minecraft?


Twórcy Minecrafta przyzwyczaili społeczność do corocznego głosowania na zawartość, która jest dodawana do gry. W zeszłym roku faworytem okazał się znienawidzony przez sporą ilość fanów Phantom, który pojawia się w nocy i atakuje gracza, jeśli ten nie spał przez kilka ostatnich dni. Wiadomo już, że podczas tegorocznego Minecraft Live odbędzie się kolejne głosowanie. Jak wyglądają kandydaci?

Prezentacja i opis nowych mobów

W najnowszym filmie, który pojawił się na oficjalnym kanale Youtube, twórcy poinformowali o trzech nowych stworzeniach, na które gracze będą mogli zagłosować na profilu Minecraft na portalu Twitter (twitter.com/minecraft) podczas nadchodzącego wydarzenia.

ZOBACZ – Among Us odtworzone w Minecrafcie. Jak wygląda rozgrywka i jak można zagrać ze znajomymi?

Iceologer

To illager o zimnym sercu prosto z Minecraft Dungeons, który zamieszkuje śnieżne, lodowe i kamienne tereny. Jeśli to on zwycięży głosowanie, będzie pojawiał się w najwyższych górach, jakie można znaleźć w świecie gry. Góry te są tak wysokie, że nic na nich nie rośnie – jedyne co można tam spotkać to lodowe kolce, skały i śnieg. Iceologer sprawiłby, że góry stałyby się jeszcze większym wyzwaniem, ponieważ nie jest on tam zwykłym odwiedzającym. Kiedy trafisz na jednego z nich, zaczną pojawiać się dookoła Ciebie lodowe chmury. Zagłosuj na niego, jeśli chcesz doświadczyć niesamowitych walk w śniegu.

Moobloom

Ten czteronożny kwiatek jest faworytem fanów Minecraft Earth i zdecydowanie nie jest on przeciwnikiem gracza. Słyszałem plotki, że Moobloomy wchodzą w interakcję z pszczołami, ale nikt nie powiedział mi w jaki sposób. To brzmi, jakby inni chcieli, aby była to niespodzianka. W każdym razie zagłosujcie na tego moba, jeśli chcecie, aby biom kwiecistego lasu był jeszcze bardziej barwny.

Glow Squid

Ta świecąca kreatura również zadebiutowała w Minecraft Earth. Świeci w podobny sposób do oczu Endermana i przypomina kałamarnice, które już pływają po wodach Minecrafta. Nie będzie atakować graczy ani innych bytów, a jej blask jest naprawdę klimatyczny. Prawdopodobnie dlatego woli ciemne zbiorniki wodne – efekt po prostu nie jest taki sam w zalanym słońcem oceanie. Jeśli chcesz dodać więcej życia morskiego do Minecrafta – głosuj na Glow Squid!