w

Gracze wymyślają niesamowite sposoby na przejście Minecrafta. Jeden pokonał smoka stopami, a inny puszkami Redbulla

Dziwaczne podejścia do walki ze smokiem. Jak wyglądały?


W środowisku Minecrafta niezmiernie popularne jest przechodzenie gry na czas lub w niekonwencjonalny sposób. Gracze ustanawiają kolejne rekordy i odnajdują nowe metody na utrudnienie sobie rozgrywki. Jeden ze streamerów wpadł na pomysł, aby pokonać smoka przy pomocy stóp. Jak mu poszło?

Walka ze smokiem stopami

13 września odbyła się transmisja gracza Ezray, który zdecydował podjąć się wyzwania przejścia Minecrafta, używając wyłącznie stóp. Zadanie było zdecydowanie ambitne, jak się później okazało – klip, który stał się viralowy, przyczynił się do znacznego zwiększenia popularności streamera, który miał zaledwie 33 followersów.

Mowa o klipie, w którym Ezray pokonuje Ender Dragona i wykrzykuje swoje zadowolenie.

ZOBACZ – Nowe DLC Creeping Winter trafiło do Minecraft Dungeons. Dodatkowa darmowa zawartość dla wszystkich

Pełny VOD z podejścia można obejrzeć tutaj. Gracz przez ponad 2 i pół godziny musiał operować grą wyłącznie stopami, praktycznie nie robił sobie przerw. Próba musiała być z pewnością niezmiernie męcząca.

Nie jest to jednak jedyny przypadek takiego niezwyczajnego wygrania ze smokiem. Gracz o pseudonimie RealJameskii pokonał go, używając do tego puszek Redbulla. Jak? Poniżej znajduje się wideo z ostatnich momentów jego podejścia.

Gracze prawdopodobnie nie poprzestaną na tym i z czasem wymyślą kolejne dziwaczne sposoby na przejście Minecrafta. Inna gra – Dark Souls – często była przechodzona za pomocą nietypowych kontrolerów, jak na przykład gitara do gry Guitar Hero. Jakie będzie kolejne wyzwanie fanów? Społeczność z pewnością dowie się już niedługo.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft