w

Jak wygląda gigantyczny Ravager w Minecrafcie, który ma na grzbiecie budowlę?

Świetny projekt jednego z fanów, który zachwycił społeczność.


Gracze Minecrafta niejednokrotnie pokazali swoją ogromną kreatywność. Niektórzy odtwarzali w grze budowle z realnego świata bądź różnych popularnych produkcji. Swojego czasu stosunkowo często widywanymi projektami tworzonymi przez społeczność były podobizny Creepera – najbardziej charakterystycznego i rozpoznawalnego moba w grze.

Mimo że trend ten nie jest już aż tak popularny, gracze dalej tworzą budowle, które przypominają stwory z Minecrafta, a projekt Ravagera, którym podzielił się jeden z fanów, jest naprawdę imponujący.

Gigantyczny Ravager

Ravager, który znany w polskiej wersji gry jest jako Dewastator, jest jednym z mobów, którego można spotkać podczas najazdu na wioskę. Jego pokonanie bez wykorzystywania do tego żadnych sztuczek nie jest prostym zadaniem i gracz z kiepskim ekwipunkiem znalazłby się w naprawdę niekorzystnej sytuacji, jeśli stwór byłby wobec niego agresywny. Sam ma 100 punktów życia (50 serduszek), a jego ataki na trudnym poziomie gry są w stanie zabrać nawet 9 serduszek.

Mimo że stwór jest tak niebezpieczny, można domyślić się, że są tacy, którzy lubią jego charakterystyczny wygląd, a użytkownik o nicku nayakura8080 może zostać uznany jako jeden z nich.

Fan podzielił się ze społecznością Minecrafta zrzutami ekranu, które na pierwszy rzut oka mogą wyglądać niczym rendery. Po chwili przyglądania się można zauważyć, że to jednak Minecraft, a ogromny Ravager to imponująca budowla, która z pewnością wymagała wielu godzin pracy.

Użytkownik podzielił się również renderem samej budowli.

Post, który zawierał powyższe zrzuty ekranu, szybko zebrał ogromne ilości pozytywnych ocen, a w komentarzach można znaleźć wypowiedzi graczy, którzy doceniają wkład i końcowy efekt autora. Ten niestety nie podzielił się informacją na temat tego, ile dokładnie zajęło mu zbudowanie moba.