w

Prezentacja i opis nowych mobów, które niedługo mogą trafić do Minecrafta za sprawą głosownia graczy

Agnes i Jens przedstawiają graczom 3 nowe moby – Moobloom, Glow Squid i Icelogoer.


Głosowania podczas MineConu lub w przypadku tegorocznego Minecraft Live zawsze budzą w społeczności duże emocje, co skutkuje ogromem wypowiedzi, które można znaleźć w internecie.

Wśród nich znajdują się wątpliwości i pytania dotyczące stworów, których działanie jest nieznane graczom. Odpowiedź na część z tych zagadnień można znaleźć w filmikach, które od kilku dni pojawiały się na oficjalnym kanale Youtube Minecrafta.

Bliższe spotkanie z nowymi mobami

Moobloom

Pierwszym z ukazanych przez Mojang stworów jest Moobloom. Urocza krowa porośnięta kwiatkami. Z filmiku, który znajduje się poniżej, można dowiedzieć się, że przyjaźni się z pszczołami i zamieszkuje kwieciste lasy.

Iceologer

Kolejnym okazuje się Iceologer, który mieszka na szczytach gór i jest agresywnym mobem atakującym spadającymi chmurami lodu.

ZOBACZ – Kiedy odbędzie się Minecraft Live? Co nowego wiadomo o najważniejszym wydarzenie dla graczy

Glow Squid

Ostatnim z trójki jest Glow Squid, który rozświetla dna oceanów w sześciennym świecie. Poza tym, że świeci, według twórców jest on zwyczajną kałamarnicą, którą fani Minecrafta już świetnie znają. W filmie jednak jej blask zahipnotyzował Jensa i Agnes, co sprawiło, że gracze zaczęli zastanawiać się, czy w grze również nie będzie miał podobnych właściwości.