w

Wyjątkowy parkour w Minecrafcie, którego przejście wymaga kilku tysięcy prób

Parkour w Minecrafcie, jakiego gracze jeszcze nie widzieli.


Mapy parkour, gdzie trzeba popisać się umiejętnościami poruszania się w Minecrafcie, nie są niczym nowym. Gracze od dawna podejmowali wyzwania w postaci przechodzenia kolejnych, coraz trudniejszych map. Jeden z nich postanowił podzielić się klipem, który jednocześnie pokazuje coś trudnego do przejścia oraz coś specjalnego, co potrafi zaskoczyć znających grę.

Niebo pełne kolorów w Minecrafcie

Na klipie autorstwa użytkownika cqtie, który zebrał 13 tysięcy pozytywnych głosów na Reddicie, widać gracza skaczącego pomiędzy kolejnymi platformami, gdzie całe tło przedstawia zmieniające się wzory przybierające różne kolory.

ZOBACZ – Jak przechodzić przez ściany w Minecraft? Jest na to kilka ciekawych sposobów

Mapa to zmodyfikowana przez crazy4pokemon trudniejsza wersja stworzonej pierwotnie przez fruitberries Parkour Gauntlet. Link do jej pobrania można znaleźć tutaj.

Użytkownicy po głębszej analizie filmu pod kątem tego, jak został on wykonany, doszli do tego, że całe niebo musiało być zastąpione zielonym ekranem, a następnie na jego miejsce wstawiony został klip, który widać w tle. Gracz przyznaje, że przejście mapy wymagało od niego podjęcia 4500 prób.