w

Koncert Bedoesa i ponad 100 osób poszkodowanych. Kilka trafiło do szpitala

Koncert Bedoesa dla niektórych skończył się raczej nie najlepiej. Trzy osoby trafiły do szpitala.


O koncercie Bedoesa zrobiło się głośno nie tylko ze względu na udany występ, ale także przez wzgląd na omdlenia, których było bardzo dużo. Służby relacjonują, że pomocy udzielono w sumie 140 osobom.

Wczoraj o godzinie 20 na placu przed Torbydem odbył się koncert bydgoskiego rapera. Jeszcze przed rozpoczęciem koncertu, do medyków zabezpieczających wydarzenie zaczęły zgłaszać się pierwsze osoby wymagające pomocy medycznej – pisze Bydgoszcz 998.

Koncert Bedoesa i ludzie w szpitalu

3 osoby miały w związku z tym trafić do szpitala. W sumie w działania zaangażowano dziesięć zastępów Straży Pożarnej, sześć Zespołów Ratownictwa Medycznego i kilkanaście radiowozów policji oraz WOPR.

https://www.facebook.com/ospbydgoszczfordon/posts/669671791858415?ref=embed_post
https://www.facebook.com/ospbydgoszczfordon/posts/669671791858415?ref=embed_post

Dokładne dane na temat ilości osób nie są jeszcze znane, natomiast ponoć szacuje się, że przyszło około 20 tysięcy ludzi. To pozwala zrozumieć, skąd te omdlenia. Szczególnie że w Polsce znowu mamy absurdalną falę upałów, na które ludzie nie byli przygotowani.

Pełno osób chodzi bez czapek i nie dba o nawodnienie – jakby zupełnie ignorowało fakt, że jest naprawdę upalnie i będąc w tłumie, może się wiele zdarzyć.

DołączObserwuj
Więcej z Muzyka