w

Ludzie tak cisnęli po nowej stylówce Oliwki Brazil, że ta zablokowała możliwość komentowania

Oliwka Brazil zmieniła swój wygląd, co spotkało się z masą negatywnych komentarzy.


Oliwka Brazil to bardzo kontrowersyjna postać, która wielokrotnie wywoływała skrajne emocje. Teraz jest w sumie tak samo. Tym razem nie chodzi jednak o teksty jej piosenek czy o wypowiedzi, a wygląd. Ludziom ewidentnie nie przypadł do gustu.

Warto w tym wszystkim pamiętać, że każdy wygląda tak, jak chce. Kiedyś w wielu internetowych dramach pojawiały się kwestie wyglądu, aż w końcu wszyscy zrozumieli, że prawdziwe znaczenie ma to, co ktoś robi, a nie jak wygląda.

Wyłączona możliwość komentowania

Klipy z Oliwką Brazil zdobywają ogromną popularność i trudno się temu dziwić. Wokalistka mocno zmieniła swój wygląd. A to oczywiście wywołuje kontrowersje. Tutaj najbardziej chyba chodzi po prostu o stylówkę bazującą na naprawdę mocnym makijażu, wręcz przesadzonym.

Komentowanie na Instagramie zostało kompletnie wyłączone ze względu na napływ negatywnych, prześmiewczych komentarzy. Słuchaczom najwyraźniej ten styl niezbyt podpasował, choć na nagraniach z koncertu nie widać, by ktoś jakoś szczególnie przywiązywał wagę do wyglądu wokalistki.

DołączObserwuj
Więcej z Muzyka