w

Malik Montana poczuł negatywne skutki swojego zachowania. Największa impreza dla studentów podjęła decyzję

Reklama

Ostatnie wybryki Malika Montany doprowadziły do odwołania jego koncertu w Poznaniu.


O Maliku Montanie w ostatnim czasie jest bardzo głośno. Nie robi on jednak czegoś pozytywnego i wartego pochwały, a postanowił pójść na front ze wszystkimi, którzy mu się nie podobają lub ośmielili się go skrytykować.

Ostatnio okazało się, że w całym jego zachowaniu chodzi o promocję nowej płyty. Jednak wygląda na to, że nie zaprezentuje jej na imprezie studenckiej w Poznaniu.

Poznań przeciwko Malikowi

Reklama

Jeżeli trzeba by było wybrać najbardziej kontrowersyjnego rapera w 2023 roku, to z pewnością można powiedzieć, że jest nim Malik Montana. Na swoim koncie ma utrudnianie pracy ludziom, leakowanie adresu pseudofana i groźby skierowane w stronę youtuberów niezgadzających się z jego działaniami.

Ostatni incydent z youtuberami przelał czarę goryczy i na profilu „Poznański Trójkąt Bermudzki”, który śledzi kilkadziesiąt tysięcy osób, pojawił się post o zaplanowanym na maj występie Malika na Juwenaliach.

Na odpowiedź organizatorów nie trzeba było długo czekać. Następnego dnia wydali komunikat, że odwołują koncerty Malika i szukają innego artysty na jego miejsce.

To nie jest oświadczenie, bo te zamknięte są na dialog. Brakuje nam jednak słów jakimi mielibyśmy opisać hejterską relację pomiędzy wykonawcą a uczestnikami jego imprez, którą mogliśmy obserwować przez ostatnie kilkadziesiąt godzin. Wybieramy naszych artystów według jasnych kryteriów, w których szukamy różnorodnych nurtów muzycznych cieszących się Waszym uznaniem. Są jednak wartości jak wzajemny szacunek i kultura, które są znacznie ważniejsze niż popularność i kreacja medialna.

Malik, jak można się było spodziewać, nie odniósł się do oświadczenia i raczej tego nie zrobi, bo psułoby to jego „wizerunek”.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Muzyka