Role się odwróciły. Streamer Adin Ross daje kelnerce ponad 40000 złotych donate

Rozrywka

Reklama

Jeden z popularnych i dość kontrowersyjnych youtuberów/streamerów wpadł na pomysł podarowania kelnerce wysokiego napiwku.


Zazwyczaj to streamerzy otrzymują donate od widzów i czasami są one naprawdę ogromne. To dlatego na świecie powstaje coraz więcej influencerów, którzy mogą „pozwolić sobie na więcej” i nieść dobro dzięki swoim dochodom.

Amerykański streamer Adin Ross podczas swojej transmisji podarował obsługującej go kelnerce taki napiwek, że ta raczej nie zapomni go do końca życia. Śmiało można za to kupić sobie i całej rodzinie coś wartościowego.

Ogromny donate dla kelnerki

Reklama

Na YouTube znajdziemy wiele materiałów, gdzie youtuberzy dają ogromne napiwki, na przykład dostawcom pizzy. Słynie z tego m.in. MrBeast, a filmy, na których tipuje kasę innym ludziom, mają po sto milionów wyświetleń.

Reklama

Rzadko to się jednak zdarza na transmisjach na żywo, a to właśnie z nich słynie głównie Adin Ross. Były streamer Twitcha, a obecnie Kicka, postanowił podczas streama dać ogromny napiwek kelnerce. Jej reakcja mówi sama za siebie, ponieważ nie spodziewała się tak ogromnych pieniędzy.

Video

Kelnerka z pewnością zapamięta Adina oraz pozostałych gości na długo. Takie napiwki nie zdarzają się zbyt często, jeżeli nie jest się popularnym influencerem bądź celebrytą. Przekładając podarowane przez streamera 10000 dolarów na PLN, wychodzi około 42 tysięcy złotych, a za to można już wyjechać na długie wakacje lub kupić sobie niezły samochód.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej