w

Malik nie wystąpi nawet na festynie rodzinnym. Raper jest cancelowany już prawie wszędzie

Malik Montana został dosłownie zewsząd usunięty. Najpierw odwołano jego koncert w Poznaniu, teraz nawet na festynie rodzinnym.


Malik był przekonany, że wystarczy odpowiadać wszystkim krytykującym „pokaż cyc**ki” i to wystarczy. No cóż, kolejne miasto sprzeciwiło się występowi polskiego rapera. Malik miał się pojawić na festynie rodzinnym w Lubinie.

Rodzice, mieszkańcy zareagowali i zaapelowali, by wydarzenie odwołać przez wzgląd na tematykę piosenek czy samego Malika jako takiego. Miasto początkowo się zasłaniało umowami, karami etc. Finalnie jednak Lubin najwyraźniej wolał zapłacić karę, niż organizować koncert.

Malik i Lubin

Malik co prawda nadal ma gdzie występować, bo pojawił się chociażby 2 dni temu na Juwenaliach w Rzeszowie, natomiast jak wiadomo, nie wystąpi w Lubinie. Wcześniej również Poznań odwołał mu koncert.

Widać więc, że miasta mocno się dzielą. Jedni nie widzą w jego twórczości niczego złego, inni wyraźnie się sprzeciwiają.

Cóż, raper najwyraźniej się nie spodziewał, że będzie ponosić takie konsekwencje swoich słów i czynów, które faktycznie wpłyną na jego wynagrodzenie. Wiadomo, że dla Malika brak dwóch koncertów to jeszcze nie koniec świata, ale na pewno odczuł to, że kontrowersja niekoniecznie popłaca.

DołączObserwuj
Więcej z Muzyka