w

Wyciek zdjęć Roksany Węgiel. „Kiedy to tak urosło” pytają fani

Reklama

Roksana Węgiel jest zdecydowanie jedną z tych artystek, której zdjęcia najczęściej są poddawane różnemu rodzaju przeróbkom.


Na Twitterze, ale także i na różnych Discordach, pojawiło się zdjęcie Roksany Węgiel, które zebrało bardzo dużą popularność. Wpis na Twitterze z tym zdjęciem ma w tym momencie już ponad 186 tysięcy wyświetleń, a liczba ta tylko rośnie.

Niestety, wersja po prawej jest dość ryzykowna do pokazywania, więc dla kolegi tutaj – KLIK. To zdjęcie bardzo szybko uznano jako wyciek prywatnych zdjęć. A jak jest naprawdę?

Co to za zdjęcie?

Reklama

Zdjęcie, które wywołało tyle emocji, jest niczym innym, jak tylko przerobioną fotografią. Roksana Węgiel na oryginale normalnie ma ubrany zielony strój kąpielowy. To jeden z wielu fake’ów, jakie powstają wokół artystki.

Niestety różne algorytmy wyłapują także takie rzeczy, więc osobno – KLIK. Takie rzeczy to nie jest żadna nowość, natomiast pokazuje to, jak problematyczne są tego typu rzeczy dla samych artystów. Ci często muszą potem dementować, że wcale nie było żadnego wycieku, a masa osób zaczyna go w tym momencie szukać.

DołączObserwuj
Więcej z Muzyka