w

Na polski Youtube po kilku latach może wrócić ta legenda. Wywiady z Bonusem, czy Eldo pamiętają wszyscy

Na polskim Youtube było wiele kanałów, które po pierwotnym sukcesie nie były w stanie utrzymać się na fali. To jeden z nich.


Muzyczny świat Youtube miał kilka kanałów, które świetnie sobie radziły. Do nich spokojnie można zaliczyć Pakol TV, które było autorem wielu świetnych wywiadów, które do dzisiaj pozostają w pamięci ludzi.

Wszyscy chyba kojarzą wywiad z Bonusem, czy Eldo. „Lufa pytanie” powstawała dobre 9 lat temu i co ciekawe, ma szansę powrócić. Nie jest to jeszcze pewne, ale widząc zainteresowanie można podejrzewać, że Pakol będzie chciał do tego wrócić.

Wywiad po latach

Jakiś czas temu Pakol nagrał wywiad z Fazim, dość mocno zaskakując swoich widzów. I to właśnie z oznaczeniem „Pakol TV”. W samej rozmowie pada stwierdzenie, że być może nastąpi powrót do tego starego formatu.

Materiały z tej serii mają już kilka ładnych lat i ogromne wyświetlenia, których dzisiaj niejedna osoba mogłaby pozazdrościć.

Na pewno tworzenie tego formatu w 2023 roku byłoby trudne, chociażby ze względu na politykę Youtube i brak monetyzacji na większości materiałów, ale nie jest to wcale niemożliwe.

DołączObserwuj
Więcej z Muzyka