w

Nowa idolka polskiego Twitcha „Bambi” pobiła Young Leosię w zaledwie kilka dni

Polski Twitch ma różne fazy na piosenki, na całe szczęście kawałek z „klamotami” powoli odchodzi, został zastąpiony przez Bambi.


Co jakiś czas przez polskiego Twitcha przechodzi fala popularności jakiejś konkretnej piosenki. Kilka miesięcy temu wszyscy śpiewali „karalucha”. I gdy wydawało się, że gorzej być nie może, to pojawiły się „klamoty”.

Teraz zostało to wyparte przez nowy utwór Bambi, który z tej trójki jest zdecydowanie najlepszy. Za każdym razem, gdy jest puszczany i to na dowolnym streamie, to za chwilę cały czat zaspamowany jest tym samym tekstem:

Lepsza od Young Leosi?

Utwór Young Leosi na jej oficjalnym nowym kanale został przyjęty dość średnio. Po 2 miesiącach nie przebił nawet 500 tysięcy wyświetleń. Za to Bambi po 11 dniach ma ponad 1.1 mln wyświetleń.

Standardowo duża zasługa w tym Twitcha, który już od dłuższego czasu ma bardzo duży wpływ na obecne trendy. Twitch przechodzi na TikToka, a stamtąd już prosta droga na Spotify czy na Youtube, jak w tym przypadku. Oczywiście nie jest tak, że TTV to jedyne źródło sukcesu Bambi, ale na pewno całkiem spore.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Muzyka