w

200 IQ w Overwatch: „Przed Reinhardtem się nie ukryjesz”

https://youtu.be/-2zxdDmaz8g

Overwatch ma już swoje lata, nadal jednak umie zaskoczyć.


Wielokrotnie w Overwatch mówiono, że niekoniecznie liczy się tutaj umiejętność celowania. O wiele ważniejsze jest po prostu myślenie. Przynajmniej, jeżeli chodzi o postacie w stylu Reinhardta.

Jeden z użytkowników Reddita o nicku WholeSquire711 podzielił się swoim zagraniem, które bardzo szybko stało się bardzo popularne. Nic dziwnego, to prawdziwe 200 IQ.

„Przed Reinhardtem się nie ukryjesz”

Reinhardt wypatrzył Sombrę, która akurat wchodziła w swoją niewidzialność. Szybko zmienił swoją pozycję i zaczął szarżować. Udało mu się idealnie przewidzieć, w którym miejscu będzie przeciwnik. Zaskoczona Sombra nawet nie miała szans zareagować.

Takie rzeczy w Overwatch nie zdarzają się zbyt często, natomiast zazwyczaj są efektem zupełnego przypadku. Tym razem WholeSquire711 doskonale wiedział co chce zrobić i gdzie może się znajdować przeciwnik.

Overwatch w niektórych przypadkach nie bazuje na umiejętnościach strzelania, a właśnie na myśleniu. To dlatego jest tak lubianą produkcją wśród osób, które niekoniecznie dobrze czują się przykładowo w CS:GO.