w

3 misje w Overwatch 2 będą kosztować 61 złotych. Można się śmiać, bo płakać już nie ma sensu

Reklama

Wiadomo już, że 3 misje w ramach nowego wydarzenia będą kosztować minimalnie 60 złotych. Ale oczywiście można wydać więcej.


Wszystkie te nowości, które wprowadza obecnie Blizzard, są super na papierze, ale praktycznie z każdą rzeczą jest coś nie tak. Z jednej strony widać chęci deweloperów, z drugiej dziwne decyzje, które ciężko wytłumaczyć czymś innym, niż chęcią zarobku.

Dostęp do nowych misji będzie kosztować 15 dolarów. Nie można tego mylić z pełną kampanią fabularną – ta została skasowana i nie wróci. To okrojona wersja.

Minimalnie 60 złotych

Reklama

15 dolarów to na dzisiaj 61 złotych. Tyle przyjdzie nam zapłacić za permanentny dostęp do 3 misji fabularnych. Oprócz tego gracze dostaną także:

  • 1000 monet (wartość ustalona przez Blizzarda na 10 dolarów)
  • Nowy skin do Sojourn (według Blizzarda warty 19 dolarów)
  • Dostęp do Sojourn dla graczy, którzy nie mają jej odblokowanej

Ale jeżeli chcecie, to można wydać i 40 dolarów, czyli 162 złote. Dzięki temu dostaje się także:

  • 20 poziomów karnetu (wartość ustalona przez Blizzarda na 30 dolarów)
  • Dodatkowe 1000 monet
  • Dodatkowe skiny dla Cassidy i Kiriko

Gracze komentują, że to już naprawdę bez sensu. Jeżeli misje mają być płatne, to można było wprowadzić pakiet bez tych skinów, monet i zrobić to o wiele taniej, skoro sam skin Blizzard wycenia na 19 dolarów (77 złotych).

Taka, a nie inna sytuacja przełożyła się na to, że nawet ci najwierniejsi gracze dostrzegają, o co w tym wszystkim chodzi i jak będzie wyglądał Overwatch w przyszłości. Choć to jak zawsze przy Blizzardzie wróżenie z fusów. Ciężko powiedzieć, co musieliby zrobić twórcy, by odwrócić dzisiejszą sytuację.

Oczywiście, że dalej będą wierni fani Overwatcha, ale w tym momencie jest to po prostu żałosne względem tego, jak OW wyglądało kiedyś i przede wszystkim tego, co zapowiadano.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Overwatch