w

3 wyzwania w Letnie Igrzyska 2019 w Overwatch. Wszystko, co wiadomo o evencie!

Reklama

Blizzard potwierdził, że kolejnym eventem w Overwatch będą Letnie Igrzyska 2019.

Reklama

Developerzy od jakiegoś czasu informowali, że harmonogram na letnie wydarzenia w Overwatch będzie przesunięty. Teraz ostatecznie wiemy w jaki sposób.

Letnie Igrzyska odbędą się wcześniej, niż w poprzendich latach. Prawdopodobnie już w tym miesiącu zobaczymy opisywany event. Blizzard nie zdradza jednak dokładnej daty.

Mini-wyzwania w trakcie eventu

Największą zmianą mają być mini-wyzwania. Blizzard zauważył, że wyzwania w stylu Bastet Any i ostatnio Baptiste spodobały się społeczności. Stąd każdy tydzień trwania Letnich Igrzysk zaoferuje nam nowe wyzwanie.

Za każde wyzwanie pojawi się specjalna, unikalna skórka.

Reklama

Jesteśmy pewni, że nowy sposób zdobywania skórek będzie o wiele ciekawszy i spodoba wam się jeszcze bardziej.

Wiemy jednocześnie już, że event nie będzie ani trwał dłużej od normalnych, ani krócej. Standardowo bawić się będzie można przez 3 tygodnie.

Nie ma co liczyć również na nowe tryby gry. Blizzard nie wspomina o żadnych nowościach, oprócz wyzwań. Trochę niepokojące, że Blizzard zdecydował się dodać wyzwania bazując na odzewie społeczności z wyzwań Doomfista. Wskazuje to na fakt, że zostały one dodane całkiem niedawno.

BLIZZARD ENTERTAINMENT

Kiedy nowy event?

W wypowiedziach Blizzarda nie padają żadne daty. Mamy się spodziewać event wcześniej, niż zazwyczaj. Blizzard lubi wydawać nowości we wtorki, więc bardzo możliwe, że Letnie Igrzyska rozpoczną się nawet w przyszłym tygodniu, ewentualnie w następnym.

Blizzard przyzwyczaił nas do zapowiedzi skinów, więc pewnie i tym razem pokażą przedmioty kosmetyczne jeszcze przed eventem. To by sugerowało, żebyśmy celowali jednak w termin bliżej końca lipca.

Jak będzie wyglądał event?

BLIZZARD ENTERTAINMENT

Z pewnością pojawią się nowe elementy kosmetyczne, czyli:

  • Skórki
  • Kwestie
  • Spreje
  • Może prezentacje zagrania/emotki

Oprócz tego powróci tryb Futbolucio, które już wszyscy doskonale znają. Prawdopodobnie specjalnie do tego trybu pojawi się tryb rankingowy, jak to miało miejsce poprzednio. Co tydzień będzie udostępniane nowe wyzwanie do kolejnej postaci.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Overwatch