w

3 żeńskie postacie i jedna męska w przygotowaniu do Overwatch

KONCEPT JUNKERQUEEN

Wygląda na to, że mamy pierwsze informacje o przyszłych bohaterach w Overwatch.


Były mocne obawy o to, że Overwatch pozostanie bez większych aktualizacji przez ten rok, który został do premiery Overwatch 2. Tymczasem docierają do nas pierwsze informacje odnośnie kolejnych postaci.

Nie jest żadną tajemnicą, że Blizzard przygotowuje kilka postaci. Nierozsądne byłoby zakładać, że developerzy nie mają w planach kilku następnych bohaterów.

4 nowe postacie

Co jednak ciekawe, Blizzard tworzy bohaterów niezwiązanym z Echo, czy Sojourn. Jeden z dziennikarzy Game Informer był w siedzibie niebieskich i podejrzał tam cztery nowe postacie.

Nie mamy jednak żadnego wyglądu, czy umiejętności. Postacie prawdopodobnie pochodzą do Overwatch, ale możliwe, że zostaną wydane dopiero przy okazji premiery Overwatch 2 – tutaj wszystko zależy od planów Blizzarda, który na ten moment ich nie ujawnia.

Co jednak wiadomo? Trzy postacie będą żeńskie, co raczej nikogo to nie zdziwi. Jedna z nich ma posiadać swoje własne zwierzątko. Na ten moment nie wiadomo, czy będzie brało udział w walce w stylu BoBa, czy może to jedynie element kosmetyczny.

Wyobraźcie sobie możliwość przywołania zwierzaka i wydania mu komendy do atakowania przeciwników.

Nie jest to potwierdzone, ale to jeden z możliwych scenariuszy. Dziennikarz przyznaje, że na pierwszy rzut oka postać wygląda na jedną z najciekawszych z całej puli.

O reszcie bohaterów nie wiadomo już praktycznie nic. Finalnie mają się pojawić trzy żeńskie postacie oraz jedna męska.

KRÓLOWA JUNKERTOWN JEST JEDNĄ Z MOCNIEJSZYCH KANDYDATEK JAKO NOWA POSTAĆ

Blizzard nie chce o nich mówić

Na ten moment Jeff Kaplan zaznaczył, że nie chce o nich mówić nic więcej. Nic dziwnego, podczas BlizzConu Jeff przyznał, że przecieki i wcześniejsze informacje psują wrażenie z oficjalnego ogłoszenia.

Coś mi się jednak wydaje, że za jakiś czas i tak poznamy więcej szczegółów.