Baby Doomfist propozycją, której nie odzobaczycie


Propozycje skinów mogą być genialne, mogą być świetne, albo dziwaczne.


Doomfist jako dzieciak? To kompletnie nie pasuje do uniwersum, do powagi gry, do historii, czy do jakiegokolwiek eventu i dlatego nam podpasowało.

Coś kompletnie innego, takiego pod Prima Aprilis.

Propozycja skórki do Doomfista

Doomfist mógłby, chociaż nigdy nie dostanie, ale mógłby dostać skina w tym stylu, który jest kompletnie oderwany od rzeczywistości. Sami zobaczcie:

Pierwsze co pomyśleliście to pewnie „xD” i faktycznie, jest to dobra i chyba jedyna odpowiednia reakcja.

Prima Aprilis w Overwatch

Blizzard w Overwatch nie bardzo obchodzi Prima Aprilis, a to chyba jedyny moment, kiedy tego typu skiny mogłyby się pokazać. Póki co jedynym „żartem” na 1 kwietnia są zmienione kwestie bohaterów.


Komentarze
Zaloguj się, aby skomentować
najnowszy najstarszy oceniany
JuliarexPl
Użytkownik
JuliarexPl

Piękne xd

BOOP Entrez Nowe Konto
Gość
BOOP Entrez Nowe Konto

Mam pare Argumentow na to ze dzisiaj nie bedzie halloweenowej grozy. 1. Blizzard robi tak ze w wydarzeniach sezonowych beda 3 tygodnie w ktorych mozna zdobyc 3 Skiny. Pierwszy tydzien 1 skin, drugi tydzien drugi skin i trzeci tydzien 3 skin. Tak bedzie tez podczas Halloween, zostalo to potwierdzone przez Blizzarda. Ale to bedzie nie fair dla graczy na nintendo, poniewaz beda mieli ok. 4 Godzin na zdobycie 9 winow dla free skina. Poniewaz Overwatch na Nintendo bedzie 15.10.2019. Wiec teoretycznie beda mieli tylko 2 Skiny. Niektorzy maja jeszcze wolny internet.. 2. 15 Pazdziernika to tez Wtorek a Patch na… Czytaj więcej »

Kuba
Gość
Kuba

Czy redaktorzy tej strony mogą podpisywać się pod swoimi artykułami? Byłoby miło dać możliwość pomijania niedbałości językowej. Rozumiem, że strona jest skierowana tylko do najmłodszych czytelników, ale pomyślcie, że mogą tutaj wchodzić i ludzie, którzy opanowali płynne czytanie. Wiem, „offtop”, ale żyję nadzieją, że kiedyś bardziej mnie tutaj zaciekawi tekst od grafiki.


Loading Disqus Comments ...