w

Blizzard ujawnia dodatkową fabułę Sigmy

Blizzard zrobił się naprawdę komunikatywny. Tym razem ujawnił dodatkowe fakty o Sigmie, jednej z ciekawszych postaci w Overwatch.


Jeden z graczy, który prowadzi swojego bloga o fabule Overwatch postanowił napisać do Blizzarda z kilkoma pytaniami odnośnie Sigmy.

Nie są to pytania zmieniające bieg świata, natomiast całkiem fajne ciekawostki pokroju tych, które często podawał Michael Chu.

Video

Nowe fakty o Sigmie

Gracz spytał Blizzarda między innymi o to, jak Sigma postrzega obecnie członków Szponu, czy wierzy w obcych, jakie są jego ulubione zwierzęta i jakie posiada hobby.

sxgma

Na te wszystkie pytania pojawiła się odpowiedź.

sxgma

Wiemy dzięki temu, że Sigmy nie bardzo obchodzi Szpon. Bohater wierzy, że nie jesteśmy sami we wszechświecie, bardziej lubi koty od psów, a w wolnych chwilach lubi składać modele statków.

Miło, że Blizzard odpowiada na tego typu rzeczy. Bohaterowie i wiedza o nich jest niesamowicie ważna w całym Overwatch. Gracze od dawna domagali się większej ilości fabuły i okazuje się, że Blizzard dostrzegł tę potrzebę. To między innymi dlatego w Overwatch 2 pojawią się misje fabularne.

W tym roku fabuły może nie być zbyt wiele. Przecieki wspominają o wyzwaniach dla Zenyatty i Brigitte – wtedy miałoby się pojawić również opowiadanie. Nie jest to jednak informacja potwierdzona.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Overwatch