w

Czy Jetpack Cat kiedykolwiek stanie się grywalną postacią? Jeff odpowiada!

Reklama

Kim jest, skąd się wziął i czemu skradł serca tylu ludzi?

Reklama


Jetpack Cat to nazwa robocza dla koncepcji kociego bohatera z plecakiem odrzutowym na plecach. Jego idea wielokrotnie przewijała się z ust programistów, grafików Overwatcha czy samego Jeffa.

Pierwotnie w 2017 roku Jeff wspomniał o „interesującym kocie Tornbjorna”, co dało sporo do myślenia. Dopiero ujawnienie  Brigitte dało więcej wskazówek.

Znalezione obrazy dla zapytania jetpack cat

Mała Brigitte gdy mogła już pomagać ojcu w warsztacie majsterkowała przeróżne ciekawe i mniej ciekawe rzeczy. Na grafice powyżej widzimy jak zakłada zbroję puchatemu białemu kotu. Dało to nadzieję, na Jetpack Cat’a bardziej niż kiedykolwiek. Ale znane nam zwierzęce postaci (Winston oraz Hammond) nim stały się na tyle inteligentne by używać narzędzi i broni – przeszły wiele lat genetycznych modyfikacji. Stąd Jeff stwierdził, że koncepcja Jetpack Cat była „przerysowana”.

Czy mamy szansę na Kociaka w plecaku odrzutowym?

Podczas małej gry streamerki Fareeha i Jeffa, widzowie oraz sama streamerka starały się dopytać o postać numer 31. Oprócz skreślenia jako nowego bohatera Echo i Sojourn dowiedzieliśmy się też, że „NEVER EVER” – Nigdy nie zobaczymy Jetpack Cat’a w grze.

Fani tej koncepcji będą zawiedzeni. Mimo wszystko oczekujemy, że bohater 31 będzie świetny!

Macie jakieś teorie i przypuszczenia kto będzie nowym bohaterem?

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Overwatch