w

Echo jest ostatnią postacią, jaką zobaczymy do startu Overwatch 2

Echo, która wczoraj pojawiła się na serwerach testowych jest oficjalnie ostatnim bohaterem, jaki wejdzie do pierwszej części Overwatch.


Blizzard wielokrotnie zapowiadał, że w Overwatch pojawi się jeszcze jedna postać. Wczoraj w końcu doczekaliśmy się Echo, nowego DPS, który będzie musiał wystarczyć graczom aż do premiery Overwatch 2.

Wczoraj ciekawi gracze i media podpytywały Blizzarda, czy może nie zmienił swojego zdania. Okazuje się, że nic z tego.

Echo to ostatnia postać w Overwatch 2

Nie ma jeszcze żadnej daty bety, czy premiery Overwatch 2. Gracze trochę się niepokoją, bo choć premiera teoretycznie miałaby się pojawić po BlizzConie 2020, to nigdzie Blizzard tego nie potwierdził.

Jeff Kaplan stanowczo jednak powiedział w rozmowie z IGN, że Echo jest ostatnią postacią w Overwatch. Więcej nie będzie.

„Tak, obecnie Echo jest ostatnią postacią, jaka trafi do standardowego Overwatch.”

I choć w przygotowaniu się bohaterowie wsparcia i tanki, to zobaczymy je nie szybciej, niż dopiero za kilka ładnych miesięcy. A równie dobrze i lat.

Pytanie, czy Echo wystarczy graczom. Na pewno wprowadzi sporo zamieszania swoją umiejętnością specjalną, pozwalającą na zmianę bohaterki w kompletnie inne, dowolne postacie. Jej zestaw skilli jest bardzo ciekawy i na pewno chwilę zajmie jego opanowanie. Natomiast czy graczy zajmie to na kolejne pół roku, albo i więcej?

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch