w

Echo oficjalnie pojawi się w Overwatch dzisiaj wieczorem. O której godzinie, jak testować?

Wczoraj Blizzard oficjalnie potwierdził, że to Echo jest nową postacią. Wiadomo również, kiedy trafi na PST.


Echo dla wielu osób nie jest żadną niespodzianką. Wielu graczy domyślało się, że to właśnie ta postać będzie 32 bohaterką w Overwatch. Rzeczywiście, Blizzard pokazywał i mówił o niej bardzo często.

Wczoraj zobaczyliśmy wprowadzenie do historii Echo, natomiast już dzisiaj poznamy umiejętności i będziemy mieli okazję pograć nową postacią.

Echo jeszcze dzisiaj w Overwatch

Blizzard ponownie stawia na streamerów. Oznacza to tyle, że dzisiaj o godzinie 18:00 TimTheTatman będzie streamował na swoim kanale razem z Jeffem Kaplanem (dyrektorem Overwatch) rozgrywkę z nową postacią.

To znany ruch, który wykorzystywano już wcześniej. Dopiero później Echo trafi do Overwatch, na serwery testowe. Prawdopodobnie będzie to godzinę, lub dwie później. Serwery testowe powinny stać się dostępne o 19:00, lub 20:00.

Gdzie oglądać?

Stream rozpocznie się równo o 18:00 na kanale:

Zostaną tam pokazane umiejętności i wytłumaczony gameplay. Następnie postać pojawi się na serwerze testowym. By go zainstalować, należy zmienić region w kliencie Battle.net na Publiczny Serwer Testowy.

Kiedy Echo?

Echo na zwykłym serwerze pojawi się prawdopodobnie za dwa, trzy tygodnie. Choć na zwiastunie pokazywała się data 23.03.2020 i być może jest to związane jednak z jej datą pojawienia się na live. Tego jednak nie potwierdzono.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch