w

Gracze Overwatch wściekli, na błąd, który anuluje wybór bohatera!

OUTFOXEDGAMING

Overwatch, podobnie jak każda gra, ma kilka problemów.


Błędy to zupełnie normalna rzecz, jedne są niesamowicie irytujące, a do niektórych zdążyliśmy się już przyzwyczaić.

Teraz wygląda na to, że jeden z problemów Overwatch zostanie niedługo naprawiony. Gracze dość mocno zaznaczyli na reddicie to, jak bardzo nie podoba im się bug w menu wyboru bohaterów.

Anulowanie wyboru w menu

Użytkownik Reddita o nicku spicedpumpkins przywołał sytuację, która zdarza mu się nagminnie. Chodzi o moment, kiedy wybrany przez niego bohater z jakiegoś powodu jest uwalniany z powrotem do puli możliwych postaci do wyboru.

Czyli wybieramy przykładowo Farę, a system z jakiegoś powodu za chwilę nam anuluje ten wybór. Czasem ktoś wtedy podbierze Farę, czasem w ogóle tego nie zauważymy i zaczynamy mecz z losową postacią.

MENU WYBORU BOHATERA W OVERWATCH

Co ciekawe, wiele osób tak samo uważa, że ma ten błąd i jest niesamowicie irytujący. Z kolei inny użytkownik RealExiiMoira przywołał sytuację, w której po śmierci wybieramy postać i nadal odradzamy się jako nasz poprzedni wybór.

Temat urósł na tyle, że z pewnością niedługo powinno się pojawić stanowisko Blizzarda w tej sprawie. Prawdopodobnie w którymś z następnych patchów zostanie to naprawione.

Zdarza Wam się to?

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch