w

Gracze rozwiązali równana Sigmy! Znamy dzięki temu jego skille!

?????????????????????????????????????????????????????????

Jak zawsze przy pierwszych zwiastunach gracze nie próżnują! Użytkownicy skupili się na tajemniczych równaniach.


To na pewno nie przypadek!

Blizzard zawsze udowadnia, ze nic nie dzieje się bez przyczyny. Każdy szczegół prędzej czy później okazuje się istotny. Gracze wiedzą, że w tym przypadku będzie tak samo!

Sama nazwa bohatera sugerowała silny związek z matematyką. Wiele świadczy też o związku Sigmy z astrofizyką, jak na przykład dzień pierwszego zwiastuna, wcale nie przypadkowy! (Wiedzieliście, że to właśnie 50 lat temu NASA i załoga Apollo 11 wylądowali na księżycu?) Sprytne przesuniecie daty dało do myślenia. Na tajemniczej zapowiedzi widniały symbole matematyczne.

To nie są zwykłe zapiski!

Szereg równań został szybko rozwiązany przez użytkowników reddita. Osoba kryjąca się pod nickiem u/ztokdo zapostowała interesujący wpis pokazujący teorię, która może się okazać strzałem w dziesiątkę!

Według tej teorii równania są tak naprawdę matematyczną prezentacją nowych umiejętności! Fragment wpisu na Reddicie pokazuje między innymi rozwiązania tego rebusu.

Więc jakie to skille?

Umówmy się, są wakacje, matematyką zajmiemy się kiedy indziej. Do jakiego wniosku doszli gracze?

Sigma będzie posiadał umiejętności związane z zakrzywianiem grawitacji, zmianą fizycznych aspektów gry. Podczas gdy broń grawitonowa Zaryi działa na ludzi, granaty Sigmy mają oddziaływać na pociski.

Jedno z równać dotyczy szczególnie oddziaływania obiektu na grawitację, dlatego gracze spekulują nad umiejętnością czasowego zmniejszenia grawitacji u sojusznika. Unosiłoby to teammate’a w powietrze!

Za umiejętność specjalną podaje się coś w rodzaju pola pochłaniającego pociski, które następnie zamieniane są w jakiś rodzaj wzmocnienia drużyny (tarcza, leczenie, boost).

Sigma ma być bardzo podatny na skille związane z grawitacją i elektrycznością jak hakowanie, czy lasery Symmetry/Zaryi.

Ponadto wiemy z wycieku, że Sigma prawdopodobnie zajmie rolę tanka będącego “Ludzką tarczą”.

Zapowiada się ciekawie? Też tak uważamy!

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Overwatch