w

Halloweenowe JunkerTown prawdopodobnie pojawi się w Overwatch!

Wygląda na to, że w sieci pojawił się pierwszy, bardzo duży przeciek.


Przecieki w branży gier to coś zupełnie normalnego. Czasem odróżnienie tych fałszywych od prawdziwych jest bardzo łatwe, w sieci są nawet generatory fałszywych przecieków.

Tym razem jednak trudno powiedzieć, czy jest to doskonały fake, czy może jednak faktycznie mamy tutaj ogromny spoiler.

Halloweenowe JunkerTown

W sieci pojawiły się ujęcia zmienionego JunkerTown, jakie miałoby zostać dodane z okazji halloweenowego eventu. Wygląda to naprawdę ciekawie. Sami zobaczcie:

Jest to dokładnie to samo ujęcie, co oryginalne. Gracze zaczęli się baczniej przyglądać i okazało się, że kilka szczegółów jest zmienionych.

Takie prace, jak ta nocna wersja nie są zbyt trudne do uzyskania dla wprawnego grafika. Kilka efektów i mamy gotowy efekt nocnej wersji mapki.

ZOBACZ – Link jako nowy bohater w Overwatch, propozycja społeczności

Co jednak ciekawe, to mapy różnią się kilkoma szczegółami. Teraz możecie się pobawić w “Znajdź 10 różnic”, choć oszczędzając Wasz czas napiszemy, że na nocnej wersji nie ma wrośniętego pojazdu. Zamiast niego jest coś w rodzaju kamieni. Także budynek u góry został zmieniony.

Cała ta sprawa jest niesamowicie intrygująca. Czyżbyśmy rzeczywiście mieli zobaczyć przerobioną wersję JunkerTown, czy jednak ktoś się z nami bawi w najlepsze?

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Overwatch