w

Lifeweaver w Overwatch 2. Opis umiejętności nowego bohatera

Reklama

Do Overwatch zostanie wprowadzony Lifeweaver. Na razie budzi on mieszane odczucia, między innymi przez jego aparycję. A co ze skillami?


Lifeweaver to ciekawa, ale dość skomplikowana dla Polaków nazwa. Już teraz ludzie stworzyli sobie kilka różnych wersji i trudno się temu dziwić. Pytanie, czy Blizzard będzie próbował to tłumaczyć, czy nawet w polskiej wersji zostanie po prostu Lifeweaver.

Blizzard został dość mocno zaskoczony, oficjalne ujawnienie bowiem miało się dopiero odbyć. Tak przynajmniej wynika z zaplanowanej premiery na Youtube, która została z jakiegoś powodu szybko odwołana.

Lifeweaver Overwatch 2 – Umiejętności

Reklama

Umiejętności zostały już dokładnie spisane, bazując na tym, co wyszło z przedwczesnych publikacji. Dzięki temu wiadomo, że jest tego całkiem sporo. Sama postać mocno opiera się o botanikę, to z niej ma czerpać energię do leczenia.

Bardzo ciekawie brzmią skille, które między innymi:

  • dają sojusznikom tarczę i przyciągają ich do Lifeweaver’a,
  • regenerują zdrowie,
  • pozwalają na wykonanie dasha z aktywnym leczeniem,
  • pasywnie w momencie likwidacji bohatera upuszczają przedmiot, który może być zebrany przez obie drużyny,
  • pozwalają na postawienie drzewka życia, które leczy w konkretnym obszarze.

Lifeweaver był już testowany przez pierwsze osoby na serwerach testowych i z tego, co wiadomo, będzie to bardzo ciekawy dodatek do Overwatch 2. Wiadomo, wszyscy zawsze się zachwycają, by potem przeżywać lekkie rozczarowanie, więc i teraz tak zapewne będzie.

Ujawnienie postaci zaplanowane jest na dzisiejszy wieczór. Wtedy schodzą wszelkie ograniczenia, więc należy spodziewać się zalewu materiałów na Youtube, streamach etc.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Overwatch