w ,

Mama streamera Overwatch odnawia subskrypcję, gdy ten mówi o żeńskich postaciach anime

Czasem rodzice mają najlepsze wyczucie na świecie. Dotyczy to też streamów.


Streamerzy często zaliczają zabawne wpadki, a tę sytuację na pewno można do tego zaliczyć. Jeden ze streamerów Overwatch odpowiadał na pytania czatu, między innymi na to, czy jest gejem i co uważa o anime.

Dokładnie w tym momencie subskrypcję na kanale odnowiła jego mama, wywołując dość zabawną reakcję.

Idealny moment

Sleepy grał akurat w Jump Kinga czekając na rozpoczęcie się meczu w Overwatch – ostatnio kolejki w produkcji Blizzarda potrafią być naprawdę długie. Przypomnijmy, że jakiś czas temu do gry wprowadzono blokadę ról, która pozwala na wybranie konkretnego rodzaju bohatera, którym chcemy grać.

Podczas wyszukiwania meczu, Sleepy odpowiadał na pytania czatu, które w pewnym momencie stały się dość osobiste. Było pytanie o orientację, ale też takie o Anime. W tym momencie mama streamera odnowiła subskrypcję.

O ile nie ma w tym nic złego, to reakcja była naprawdę zabawna. Tego typu sytuacje choć są często wpadkami, które zostają w pamięci, to mocno promują dany kanał. Wiele osób wypowiadało się pozytywnie o swoich klipach, w których na początku czuli się bardzo niezręcznie. Ostatecznie większość po prostu się z tego śmieje.