w

Najnowsze informacje ze spotkania Blizzarda. Ponownie o „Overwatch 2”!

20 czerwca miało się odbyć specjalne zebranie w Blizzardzie, a pracownicy mieli otrzymać konkretny plan działania.

Reklama

Francuski dziennik lemonde podał do informacji, że po 4 miesiącach ciszy w kwestii zatrudnienia, w zeszły czwartek pracownicy otrzymali konkretny plan działania i konkretne informacje odnośnie ich zatrudnienia. Przeliczone miały zostać stawki, ilość wolnego i zasady odbywania stażu.

Całość jest w języku francuskim, stąd tyle czasu zajęło nam przekazanie tych informacji. Zaznaczamy, że te informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone.

Diablo 4 i Overwatch 2

Ponownie pojawiają się głośnie informacje o Diablo 4. To ma być w środku prac, natomiast pierwsze pokazówki/zapowiedzi mają być ujawnianie jeszcze w tym roku. Dziennik podaje, że nie powinniśmy się jednak spodziewać niczego konkretnego przed 2020 rokiem i są to plany raczej długofalowe, niż mocne zamknięcie 2019.

Graczy Overwatch zapewne szczególnie zainteresują informacje o Overwatch 2. To nazwa robocza dla projektu związanego z Overwatch. Nie ma zbyt wiele wspólnego z drugą odsłoną gry, a Blizzard nie planuje porzucić oryginalnej produkcji. Trudno to jednak rozważać jako DLC, bowiem jest to coś zbyt dużego.

Nie padają jednak żadne konkretne informacje. Nie ma wzmianki o PvE, ani o ewentualnych misjach, dodatkowych mechanikach etc. Wiemy jedynie, że prace trwają i podobnie, jak w przypadku Diablo, ich ogłoszeń należy się spodziewać w przyszłym roku.

BLIZZARD ENTERTAINMENT

To o tyle ciekawe, że raczej wszyscy celowali w tegoroczny BlizzCon. Możliwe, że to wtedy pojawią się subtelne znaki, lub jakaś zapowiedź.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Overwatch