w

Overwatch 2: Nowe misje PvE, nowe mapy, Sojourn bohaterką, nowy wygląd!

Overwatch 2 potwierdzone. Wszystkie przecieki były prawdziwe!


Overwatch 2 było całkowitą prawdą, faktycznie gra otrzymuje nowy wygląd, nowe misje PvE, nową postać, nowy tryb gry i więcej.

Blizzard naprawdę stanął na wysokości zadania, proponując kompletnie nową zawartość.

Overwatch 2 Gameplay

Wszystkie nowości, jakie zobaczymy zostały przedstawione na filmie zbiorczym. Nowa postać, nowy tryb, nowe misje PvE, kompletny kosmos, jeżeli chodzi o zawartość gry.

Zjednocz się z innymi graczami w nowej erze bohaterów! Overwatch® 2 to rozwinięcie wielokrotnie nagradzanej, epickiej i nastawionej na rywalizację gry wieloosobowej. Najnowsza odsłona rzuca wyzwanie bohaterom z całego świata, aby połączyli siły w walce z zagrożeniami narastającymi na całym globie.

Video

Nowy tryb Przepychanka

W Overwatch 2 pojawi się nowy typ symetrycznej mapy, Przepychanka. Drużyny walczą w nim o kontrolę nad robotem, znajdującym się w centralnym miejscu lokacji, a następnie przemieszczają go w kierunku bazy wroga. Każda z drużyn może w dowolnym momencie przejąć robota. Wygrywa ta drużyna, która eskortuje robota najbliżej bazy wroga.

Misje fabularne

Odegraj aktywną rolę w nowym rozdziale sagi Overwatch w serii emocjonujących misji czteroosobowych. Walcz przeciwko Sektorowi Zero, odkryj przyczyny ataków omników i staw czoła rosnącej fali nowych zagrożeń.

Misje bohaterów

Walka o lepsze jutro trwa dalej w misjach bohaterów. Na całym świecie dochodzi do eskalacji kryzysów. Czeka na ciebie cała gama zmiennych scenariuszy z szeregiem różnorodnych i niebezpiecznych wrogów. Awansuj swoich ulubionych bohaterów i odblokuj potężne opcje ich modyfikacji, aby pokonać przeciwności.

Nowe frakcje

To do ciebie i twoich znajomych należy zadanie powstrzymania Sektora Zero, elitarnych sił Szponu oraz innych wrogów Overwatch przed realizacją ich planów. Każda wroga frakcja posiada wyjątkową kombinację jednostek, z ich własnymi strategiami i mocnymi stronami, co stawia przed twoją grupą wyzwanie i zmusza do adaptowania się do sytuacji podczas każdej rozgrywki.

Nowy wygląd Overwatch 2

Overwatch 2 prezentuje nowe oblicze świata gry, wzbogacając go o bardziej dynamiczne środowiska, bitwy na wielką skalę, dodatkowe wydarzenia fabularne w grze oraz poprawione efekty atmosferyczne i cienie. Bohaterowie w Overwatch 2 również zyskają nowy, pełen detali wygląd.

Sojourn nową bohaterką

Podczas prezentacji Overwatch pokazano między innymi nową bohaterkę. To rzeczywiście będzie Sojourn. Widzieliśmy ją już wcześniej, natomiast do tej pory jej pojawienie się nie było potwierdzone.

Postać może być niesamowicie ciekawa, patrząc na jej zdolności przywódcze oraz broń, którą zobaczyliśmy w nowym zwiastunie.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch