w

Pogoda znajdzie się w Overwatch. Prezentacja burzy piaskowej na Anubisie

Najbliższe miesiące w Overwatch mogą być trochę nudnawe. Natomiast jest kilka rzeczy, które mogą nas zaskoczyć.


Powoli opada kurz po ogłoszeniu Overwatch 2 i choć jest jeszcze mnóstwo tematów odnośnie nowej odsłony gry, to twórcy podrzucają nowości, o których nie da się nie napisać.

Chodzi tutaj przykładowo o pogodę, o którą gracze prosili bardzo długi okres czasu.

Pogoda w Overwatch

Podczas wczorajszego panelu zobaczyliśmy po raz pierwszy pogodę, która być może zostanie zaimplementowana do Overwatch. Nie wiadomo jednak kiedy i czy na pewno – developerzy nie ukrywają, że skupią się na Overwatch 2 i bardzo możliwe, że pogodę znajdziemy dopiero w „dwójce”.

Poniżej możecie zobaczyć burzę piaskową na jednej z map.

Wygląda to niesamowicie, po wielu prośbach społeczności Blizzard wziął się w końcu za robotę. Szkoda tylko, że na efekty będziemy musieli czekać kolejne długie miesiące.

My jednak jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni do nowości. Mamy ostatecznie znak, że coś tam się w środku dzieje i być może Overwatch na nowo zapłonie.

Kiedy zobaczymy pogodę w Overwatch?

Niestety nie da się tego dokładnie powiedzieć. Twórcy skupią się teraz na Overwatch 2 i zapewne dopiero z drugą częścią będą wprowadzać tego typu nowości. Niezbyt pocieszający jest fakt, że o OW2 więcej informacji mamy usłyszeć na kolejnym BlizzConie.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch