w

Problemy z serwerami powodują utratę SR i zawieszenia!

Reklama

Ten problem powinien zostać rozwiązany. W ten, czy w inny sposób.

Reklama

Ta sprawa ciągnie się w Overwatch od naprawdę długiego czasu. Serwery w tej produkcji Blizzarda mają niekiedy problemy, za które płacą gracze.

O ile wyrzucenie z szybkiego meczu, czy salonu gier nie jest bolesne, o tyle utrata 50 punktów i ban na rankedy już mogą zaboleć.

Naprawdę nie ma rozwiązania?

Serwery Overwatch to temat rzeka. Podczas eventów po prostu padają, niekiedy w ciągu dnia mają jakieś zwiechy i powodują rozłączenia. I okej, przyjmijmy, że coś takiego może się dziać w każdej grze.

Natomiast utrata punktów i niemożność ich odzyskania naprawdę boli. Blizzard doskonale wie, w jakich godzinach były problemy i kiedy gracze byli rozłączani. Ba, widzą pewnie o jakich graczy konkretnie chodzi.

Mimo tego po kilku latach od premiery nadal nie znaleziono rozwiązania. Pokazuje to jeden z graczy:

Widać, jak kolejne osoby są rozłączane, potem nakładana jest kara i zapewne wszyscy potracili swoje punkty. I co? I nic, kompletnie nic się nie zmienia, a taki stan rzeczy mamy od premiery.

Nie ma żadnego sposobu na odzyskanie punktów, na zgłoszenie się gdzieś z problemem, na odwieszenie kary. A sprawdzenie tego, czy gracz został wyrzucony ze swojej winy, czy z winy serwera przecież nie powinno być takie trudne.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Overwatch