w

Sigma jutro na serwerach. Jak wybierać go jako pierwszy?

Już jutro o godzinie 20:00 na serwery Overwatch zostanie wprowadzona nowa aktualizacja.


W ramach nowej aktualizacji do gry trafi między innymi system dobierania ról. Oczywiście wprowadzony zostanie także limit kompozycji do 2-2-2.

Oprócz tego Blizzard ostatecznie doda Sigmę – nowego bohatera Overwatch.

Jak wybierać sigmę jako pierwszy?

Po dodaniu nowej postaci zawsze powstaje to samo pytanie. Jak nim grać, skoro zawsze nas ktoś ubiega? Najważniejszy jest tutaj Wasz dysk, który odpowiada za czas ładowania się gry. Obecnie szybkie dyski SSD nie kosztują wiele, dlatego jeżeli chcecie pograć Sigmą, lepiej się w nie wyposażyć.

Przyda się także dobry internet, który nie będzie ograniczał dysku i pozwoli mu na rozwinięcie skrzydeł. Nie ma jednak magicznego sposobu, na bycie pierwszym. Trzeba jednak mieć na uwadze, że jutro do gry wprowadzona zostanie kolejka ról.

Oznacza to tyle, że o Sigmę powalczycie z maksymalnie jedną osobą. Stąd warto potrenować sobie, w którym miejscu dokładnie znajduje się ta postać w menu wybierania.

Już podczas ładowania powinniście trzymać kursor na Sigmie, by momentalnie go zablokować.

Customy też są rozwiązaniem

Drugim sposobem jest zrobienie po prostu customów. Nie trzeba się z nikim ścierać, jeżeli z kumplami wejdziecie do gry i ustalicie między sobą, kto gra Sigmą w konkretnym meczu.

Tutaj problemem może być jednak zebranie 12 osób, dlatego polecamy szukać chętnych przykładowo na naszej grupie Overwatch Polska.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Overwatch