w

Starwatch: Galaktyczny Ratunek w Overwatch 2. Pierwszy tego typu event

W Overwatch 2 pojawiło się nowe wydarzenie, które łączy elementy PvP z PvE.


Deweloperzy Overwatch opisują to jako pierwszy tego typu event w historii gry i jest to prawdą. Jak czytamy na oficjalnym blogu:

Starwatch: Galaktyczny Ratunek to pierwsze wydarzenie hybrydowe łączące PvP i PvE w Overwatch 2. Dwie drużyny zmierzą się ze sobą w meczu typu Szturm do 4 rund na Nieskończonym Galaktriusie, statku kosmicznym powstałym z mapy Kolonia księżycowa Horyzont. Protektorzy pod przywództwem Łamignata Pięści Zagłady będą atakować broniące się oddziały Nieskończonego Imperium.

Na Twitchu w tym czasie można zdobyć dropy:

Akcja trwa od 9 do 22 maja. Gdy obejrzycie 2 godziny dowolnych treści poświęconych Overwatch 2 na Twitchu, zdobędziecie graffiti Skrzynka z narzędziami dla Burzyciela. Oglądajcie przez kolejne 3 godziny, aby zdobyć nową pamiątkę Skrzynka narzędziowa, w którą możecie wyposażyć swojego ulubionego bohatera.

Po dołączeniu do kolejki możecie wybrać, czy stanąć po stronie rebelii Protektorów, czy walczyć w szeregach Nieskończonego Imperium. Jeśli nie chcecie podejmować wyboru, dołączcie do kolejki jako najemnik, aby szybko rozpocząć następną misję i służyć przydzielonej frakcji.

Nieskończone Imperium nie znosi głupców i jest świetne przygotowane na wszelkich napastników. Drużyna dysponuje specjalną bronią artyleryjską, która będzie ostrzeliwać Protektorów.

Protektorzy nie pozostają im dłużni. Łamignat wspomoże drużynę podczas próby uratowania 3CH-0, w którą wcieli się Echo. Obie drużyny będą mogły wykorzystać beczki Implozji Grawitacyjnej rozmieszczone na całej mapie – zniszczenie zbiorników uwalnia małą, lecz potężną czarną dziurę, która przyciąga wszystkich, uniemożliwiając ofiarom obronę przed atakami.

Starwatch: Galaktyczny ratunek to nie koniec przygód. Przygotowaliśmy wyzwania kosmicznego wydarzenia, dzięki którym można odblokować kosmiczne elementy ozdobne takie jak nowa epicka skórka Asteroida dla Burzyciela oraz 50 000 PD, które ułatwią ukończenie Karnetu Bojowego Premium i odblokowanie mitycznej skórki Galaktyczny Imperator dla Sigmy. Przez ograniczony czas w sklepie w grze będą również dostępne zestawy, dzięki którym wyruszycie do boju jako ulubieni przedstawiciele Protektorów lub Galaktycznego Imperium!

Starwatch: Galaktyczny ratunek potrwa od 9 do 22 maja.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Overwatch