w

Tymczasem ten przeciek ujawnia DLC do Overwatch z misjami PvE

Wszyscy czekają na konkretne informacje odnośnie BlizzConu 2019. Tymczasem docierają do nas kolejne przecieki.


Trudno obecnie o jakieś potwierdzone informacje. Najbardziej wiarygodnym źródłem wydaje się być ESPN, które przewiduje dodanie do Overwatch czegoś w rodzaju rozszerzenia, będącego jednocześnie osobnym tytułem.

Tymczasem do naszej redakcji docierają kolejne przecieki, tym razem nie o Overwatch 2, a o DLC.

Dodatek z wieloma misjami PvE

Tym razem ma to być zdjęcie wiadomości wysłanej do PC Gamera z przedstawieniem nowości na BlizzCon 2019. Jest to jednak dość dziwne chyba, że serwis ma podpisane obszerne NDA i faktycznie mógł dostać coś wcześniej.

Dodatek miałby nosić nazwę “A luta pelo janeiro”, co po portugalsku oznacza walkę o styczeń. Na BlizzConie gracze mieliby dostać możliwość rozegrania 45 wstępnych misji. Jest też wzmianka o Sojourn jako kolejnej postaci oraz filmie animowanym “Reunited”.

Z tym przeciekiem jest jednak kilka problemów. PC Gamer opublikował niedawno przecieki na bazie ESPN. Skoro wie już wszystko, po co miałby to robić? Druga sprawa to zdjęcie, zazwyczaj zdjęcia oznaczają po prostu fake. Masa misji trochę nie pasuje nam do Overwatch i jego podstawowego silnika.

Przecież na jedną misję eventową Blizzard musiał poświęcić rok. A tutaj nagle uwinęli się z 45 innymi i to na tym samym silniku?  I ta Sojourn idealnie wpasowująca się w ostatnie przecieki. Trochę to się nie składa.