w

W Overwatch pojawi się sklep, jak w Fortnite? Duża zmiana nadchodzi w kwestii skinów

Metro podaje kolejne informacje odnośnie przyszłości Overwatch.


Metro ujawnia kolejne informacje odnośnie przyszłości Overwatch i samego BlizzConu. Najnowsze wiadomości dotyczą szczególnie skórek i przedmiotów kosmetycznych jako całości.

Streamer nie powiedział jednak dokładnie o co chodzi, gdyż jest to na tyle gorący temat i kontrowersyjny, że według niego Blizzzard może jeszcze zmienić zdanie.

Duża zmiana w skórkach

Zgodnie ze słowami Metro, wiele osób mocno się wkurzy na tę zmianę. Nie jest dobra, ani zła, natomiast jest bardzo kontrowersyjna.

Niestety nie dowiedzieliśmy się o co dokładnie chodzi, gdyż według streamera Blizzard ma jeszcze dwa tygodnie na zmianę decyzji i niewykluczone, że dalej jest to przedmiotem dyskusji.

Gracze domyślają się jednak o co chodzi. Potem streamer wspomniał coś o Fortnite. W produkcji Epic Games każdą skórkę można normalnie kupić. Oznaczałoby to, że do Overwatch może wejść po prostu dzienny sklep z wybranymi przedmiotami. Znamy to z wielu gier i do tej pory wydawało się to po prostu niemożliwe w Overwatch.

Jeżeli faktycznie chodzi o to, to naprawdę jest to bardzo kontrowersyjna zmiana, która wielu osobom może się nie spodobać. Wszyscy chyba wiemy, jak wygląda to w Apex Legends i ile bardzo złych decyzji podjęto w kwestiach cen.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Overwatch