w

Warszawa w Overwatch, jakby to mogło wyglądać?

Święto Niepodległości to doskonała okazja, by porozmawiać o Polsce w kontekście Overwatch.


Overwatch to niesamowity świat, który proponuje ogromną różnorodność. Wśród tych wszystkich smaczków, jakie proponuje nam Blizzard, pojawiają się czasem polskie akcenty.

Jest ich jednak zdecydowanie zbyt mało, żeby polscy gracze poczuli, że naprawdę Blizzard nie tylko puszcza do nich oczko, ale przybija piątkę.

Warszawa w Overwatch

Co byłoby lepszego, niż cała lokacja w Polsce? To nie jest takie niemożliwe, w końcu Overwatch przedstawia nam zakątki z całego świata, a Polska naprawdę ma wiele do zaoferowania. Jeżeli nawet nie sama Warszawa, to polskie miasta niekiedy potrafią być po prostu magiczne.

https://pl.pinterest.com/pin/516999232207539211

Sama ta grafika pokazuje, że możliwości są bardzo duże. W kilku ostatnich latach mieliśmy kilka prób przeniesienia polskich klimatów do gier komputerowych. Najlepiej wyszło to chyba World War 3, które ostatecznie nie osiągnęło jednak wielkiego sukcesu.

WORLD WAR 3

A szkoda, bo potencjał był ogromny. To jednak przykład, który pokazuje, że da się przenieść polskie warunki do świata komputerowego. Pytanie, czy Zamieć kiedyś zdecyduje się na taki ruch i w jaki sposób wpasuje taką Warszawę, czy inne polskie miasto.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch