w

Wskazówka Blizzarda o umiejętności Echo. Przyczepiające się do przeciwników pociski

Gracze wskazują, że Blizzard prawdopodobnie podsunął nam pod nos opis jednej z umiejętności Echo.


Echo wzbudza ogromne emocje wśród graczy Overwatch. Blizzard potwierdził, że w pewnym etapie zobaczymy tę bohaterkę w grze, co ucieszyło społeczność, która polubiła postać od pierwszego pokazania.

Teraz społeczność przypomina sobie post sprzed jakiegoś czasu, który prawdopodobnie ujawnił dokładniejszy opis jednej z umiejętności Echo.

Niewykorzystane umiejętności

Geoff Goodman jeszcze w marcu 2019 opisywał dwie umiejętności, jakich studio nie wykorzystało w grze. Jak czytamy, nie pasowały do bohatera, lub po prostu nie zostały dobrze przyjęte.

Gracze powrócili tego opisu w związku z konceptami umiejętności do Overwatch 2. Szybko okazało się, że „Bomblet Gun” podejrzanie dobrze pasuje do tego, co zobaczyliśmy w filmie animowanym podczas BlizzConu 2019.

Sama umiejętność miałaby być pistoletem z pociskami typu „Projectile”, które przyczepiają się do przeciwników, ale ich obrażenia są dość małe. Alternatywny atak miałby długą animację, ale pozwalałby na zdalne detonowanie przyczepionych ładunków do celu. Jak wspomina Geoff Goodman, do tej pory nie pojawił się bohater, na którym można było to wykorzystać, ale całkiem miło się testowało tę umiejętność na Smudze.

Echo – Umiejętność

Społeczność Overwatch podejrzewa, że właśnie to będzie jeden ze skilli Echo. Zgadzałoby się to z filmem z BlizzConu 2019. Mamy tam fragment, w którym Echo leci nad przeciwnikami i strzela pociskami „Projectile”, które potem wybuchają.

Wygląda na to, że faktycznie jest to umiejętność Echo, jaka znajdzie się w Overwatch. Oczywiście, w tym momencie nie zostało to potwierdzone, ale wszystko się zgadza.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch