w

Wyciekła grafika ze sklepu Blizzarda z pokazaną Echo, czyli jednak to następna postać?

W nocy wyciekło kilka grafik ze sklepu Blizzarda. Jedna z nich dotyczy Overwatch.


Okazuje się, że ktoś nie zabezpieczył odpowiednio grafik na stronie Blizzarda. Gracze po wstępnych przeciekach rzucili się do sprawdzania dosłownie wszystkiego.

Padło także na sklep Blizzarda i okazało się, że są tam wgrane grafiki na BlizzCon.

Echo kolejną postacią?

Z Echo zrobiło się naprawdę duże zamieszanie. Najpierw ESPN podało, że rzeczywiście będzie to nowa postać, potem Rod Breslau (autor tekstu na ESPN) poinformował, że jednak to nie Echo będzie następna.

Teraz z ujawnionej grafiki wynika, że należy się zastanowić nad powrotem do pierwszej wersji.

Oprócz postaci, które już znamy, widzimy tutaj właśnie Echo. Co ciekawe, przypomina swoim wyglądem naprawdę wczesne koncepty, jakie pokazywano lata temu.

Nie jest to oczywiście żadnym potwierdzeniem tego, że teraz na pewno zobaczymy Echo jako 32 bohater, natomiast na pewno nieco miesza to we wcześniejszych przeciekach i ich sprostowaniach.

Dodaj odpowiedź
  1. Wszystkie postacie, które akurat odpowiedziały na wezwanie Winstona, więc fabularnie szykuje się zapowiadana i spodziewana reaktywacja Overwatch (choć pewnie już nie jako legalnej międzyrządowej organizacji) i w końcu fabuła pójdzie do przodu. W końcu dotychczasowych animowanych filmów przygotowywały nas na to zjednoczenie. Mamy tu Winstona i Smugę, która jako pierwsza odpowiedziała na wezwanie. Odpowiedziała też w swojej animacji Mei i wybierała się tam Echo oraz Reinhardt (a z nim Brigitte) i jak widać przybędą też Gengi i Łaska (razem?). Reszta starej gwardii chyba niezbyt (przynajmniej teraz) jest skora do reaktywacji. Soldier, Ana i Thorbjorn działają solo i mają swoje powody nie dołączać do organizacji, a McCree ma jakiś swój inny cel póki co.

Dodaj komentarz