w

xQc tłumaczy dlaczego Overwatch jest niegrywalny i nie da się go oglądać!

Popularny streamer xQc tłumaczy, dlaczego nie streamuje tak często Overwatcha!


Jeden z topowych streamerów na Twitchu i były profesjonalny gracz Overwatcha xQc, tłumaczy co jest nie tak z Overwatchem. Czy aby na pewno ma rację?

Overwatch jest niegrywalny!

 Felix „ xQc ” Lengyel wzbudza ostatnio sporo kontrowersji wśród fanów Overwatcha. Tydzień temu mówił o złym stanie Overwatcha, teraz stwierdza, że jest niegrywalny i nie da się go streamować, jak i oglądać.

Na jego oficjalnym koncie na Twitterze, pojawił się wpis komentujący przytłaczające efekty wizualne w grze. Jak stwierdził grafika jest przytłaczająca, a ograniczenia nakładane na streamerów przez platformy nie są w stanie zapewnić dobrej jakości obrazu, przez co ciężko się go ogląda.

Znalezione obrazy dla zapytania xQc

W następnym poście przeprosił swoich fanów, za brak lepszych streamów z Overwatcha i zajęcie się innymi grami. Zapewnił również, że pamięta o nich, ale w tej chwili nie cieszy się grą i nie ma chęci na granie w ten tytuł.

Pamiętajmy również, że streamer nie musi polegać teraz na Overwatchu. Jego strumyczki cieszą się dużą popularnością, niezależnie od tytułu. Tylko zastanawia nas jeden fakt, innym streamerom nie przeszkadza jakość, więc dlaczego jemu tak? Może to sposób na wymiganie się od grania w Overwatcha i usprawiedliwienie się?

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Overwatch