w

Za Overwatch 2 gracze zapłacą blisko 300 złotych? Taka cena widnieje w sklepie

Gamestop na swojej stronie zaktualizował cenę Overwatch 2. Wynosi 70 euro.


W naszej ankiecie większość osób odpowiadało, że na Overwatch 2 będzie w stanie wydać od 50 do 150 złotych. Tymczasem jeden ze znanych sklepów podał dość zaporową cenę, wynoszącą blisko 300 złotych.

Zanim jednak wpadniecie w panikę, to znana praktyka sklepów. Te zaznaczają nawet, że chodzi o przedsprzedaż i w razie czego różnica pomiędzy obecną ceną, na tą finalną zostanie zwrócona.

Za ile Overwatch 2?

Cena Overwatch 2 nadal budzi duże kontrowersje. Do tej pory uważało się, że produkcja będzie kosztować mniej więcej tyle, co w przypadku klasycznych DLC. Tymczasem Gamestop dość mocno zaskoczył swoich użytkowników, podając przy Overwatch 2 cenę 70 euro.

Nie należy jednak w to wierzyć. Raczej cena nie będzie taka sama na wszystkich platformach, a tak to właśnie wygląda na stronie sklepu. Póki co ceny nie ma także w innych wersjach sklepu, amerykańska wersja niczego nie znaduje. Tylko niemiecki oddział wstawił coś w rodzaju zaślepki i prawdopodobnie przygotowania się pod wersję kolekcjonerską.

Faktycznie jednak cena 70 euro pojawiła się już kiedyś w innym przecieku. Wówczas chodziło o edycję na Nintendo Switch. Trudno jednak stwierdzić, czy to po prostu cena, jaką sklepy otrzymały, czy może rzeczywiście z jakiegoś powodu gracze będą musieli tyle zapłacić.

Kiedy premiera Overwatch?

Blizzard nie ogłosił jeszcze daty premiery, dlatego podawanie ceny już teraz jest podejrzane. Więcej informacji odnośnie drugiej części gry ma się pojawić dopiero na BlizzConie 2020, czyli pod koniec roku. Choć developerzy obiecywali ujawnianie kolejnych nowości w ciągu roku, to do tej pory nie otrzymaliśmy niczego konkretnego.