w

Zimowa Kraina Czarów w Overwatch wystartowała. Wszystkie nowości

W Overwatch wystartowała Zimowa Kraina Czarów 2019. Co w tym roku znajdziemy w grze?


Zimowa Kraina Czarów to zdecydowanie jeden z ulubionych eventów społeczności Overwatch. Głównie za sprawą klimatu, jaki przynosi ten event.

Jak zawsze, logując się do gry otrzymacie darmową skrzynkę i specjalną ikonkę. Wydarzenie w sumie potrwa do 2 stycznia, natomiast Blizzard zawsze przedłuża eventy.

Video

Nowe skórki

Blizzardowi bardzo spodobały się wyzwania, więc i tym razem trzy skiny będzie można zdobyć w ramach wyzwań. W każdym tygodniu kolejne przedmioty kosmetyczne będziemy odblokowywać grając mecze. Za 9 meczów otrzymamy skórkę.

Tydzień 1

W pierwszym tygodniu zdobędziemy przedmioty do Żołnierza-76. Jest to kolejny skin, jaki powstał z propozycji społeczności. Miło widzieć, że Blizzard jednak słucha.

Tydzień 2

Drugi tydzień poświęcony będzie Moirze. Na pewno będziecie chcieli zdobyć tę słodką ikonkę gracza.

Tydzień 3

Trzeci tydzień minie pod znakiem Łaski i jej niebieskiej wersji skórki.

Oprócz tego odblokować będzie można także kilka innych skórek. Niektóre z nich naprawdę wyglądają świetnie. Na ten moment zdania społeczności są podzielone, ale tak jest praktycznie zawsze. Pokaz wszystkich skórek poniżej:

Emotki

 

Prezentacja zagrania

 

Nowe, powracające tryby gry

Gracze Overwatch ponownie będą mieli okazję zagrać w dwa tryby gry. Śnieżkową Ofensywę Mei oraz Polowanie na Yeti.

Polowanie na Yeti

W tej sześcioosobowej Rozróbie pięciu graczy kontrolujących Mei staje naprzeciwko jednego gracza wcielającego się w Yeti, który wykorzystuje zdolności Winstona. Yeti musi zbierać mięso, aby odblokować superzdolność Pierwotny Szał, która czyni go odpornym na zamrażające zdolności Mei i zapewnia inne, potężne premie pozwalające likwidować łowczynie. Grający Mei również mają nowe narzędzie w arsenale: to superzdolność o nazwie Pułapka na Yeti, która pozwala usidlać zwierzynę. Grający Yeti musi przetrwać na tyle długo, by zlikwidować polujące na niego Mei. Która strona wyjdzie zwycięsko z tej śnieżnej potyczki?

Śnieżkowa ofensywa Mei

W tej Rozróbie Miotacz Endotermiczny Mei został przebudowany w wyrzutnię pojedynczych, supersilnych śnieżek. Zlikwidowanie wroga wymaga tylko jednego trafienia, jednak spudłowanie może mieć poważne skutki. Gdy skończy się ci amunicja, musisz znaleźć zaspę śniegu, żeby przeładować broń. Kiedy bitwa rozpęta się na dobre, możesz użyć superzdolności Mei, która zamieni jej miotacz w automatyczną wyrzutnię śnieżek umożliwiającą ciągły ostrzał uciekających w panice wrogów.

Śnieżkowy Deathmatch

W tej ośmioosobowej Rozróbie każdy na każdego gracze mogą przechowywać maksymalnie trzy śmiercionośne śnieżki w blasterze Mei, zapewniając sobie kilka szans na sprzątnięcie rywali zanim będą zmuszeni przeładować broń. Zdobądź trzy nowe osiągnięcia i odblokuj unikalne graffiti, udowadniając, że w twoich żyłach płynie lodowata krew.

 

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Overwatch