w

15+15 za darmo. Lidl robi to jeden dzień, bez karty, bez kuponów

Lidl przez ten jeden dzień będzie miał promocję 5+5 za darmo, z czego na luzie można zrobić 15+15, bo limit to 30 sztuk.


Do tej promocji nie trzeba mieć żadnych kuponów. Nie trzeba także aktywować aplikacji. A to dość ciekawe, bo jednak Lidl przyzwyczaił wszystkich, że do większości promocji trzeba mieć przynajmniej apkę.

A tutaj nie trzeba posiadać w sumie niczego oprócz pieniędzy. 5+5 obowiązuje na piwa Heineken tak samo 0%, jak i normalne. Dzięki temu można dosłownie zrobić zapasy.

Tylko w sobotę

Promocja będzie działać tylko w jeden dzień, w sobotę 2 marca 2024 roku. Na szczęście Lidl informuje o tym ze zdecydowanym wyprzedzeniem, więc można się przygotować. Limit butelek 30 sztuk, więc można zrobić 5+5, 10+10 lub 15+15.

W tym samym klimacie, ale już z odpowiednim limitem i wymaganą aplikacją (Od 1 do 2 marca):

Na pewno będzie o tym głośno, czemu nie można się specjalnie dziwić. Takie promocje nie zdarzają się zbyt często. Tzn. mają zazwyczaj limit 10. butelek, co jest absolutnie zrozumiałe. Na ten moment wygląda na to, że Lidl nie planuje się z tego wycofać i faktycznie będzie można kupić 15+15.

Dodatkowe promki:

Reszta to już taki standard, że szkoda o tym w ogóle wspominać.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne