w

Czego nigdy nie zobaczycie w McDonald’s? W całym Macu jest maksymalnie kilka sztuk

Mało kto wie, że McDonald’s ma bardzo konkretną politykę względem niektórych przedmiotów.


Ostatnio viralowo rozeszła się informacja o tym, że pracownicy McDonald’s ogólnie nie mają dostępu do przedmiotów, które mogą być niebezpieczne. Co ciekawe, to konkretne „narzędzie” znajduje się w każdym domu.

Tymczasem w Macu dostęp do niego ma tylko kilka osób, a używane jest bardzo rzadko, niekiedy w całym McDonaldzie jest tylko jedna sztuka, choć to zależy od konkretnego punktu.

Czego nie ma w Macu?

Jak informuje jedna z TikTokerek, w McDonald’s kompletnie nie ma noży. Coś, co wydaje się niezbędne, w sieci fast foodów mogłoby nie istnieć.

https://www.tiktok.com/@dominika_kyciak/video/7187120436692503813

Czy naprawdę kompletnie nie ma noży? Są, ale jest ich dosłownie kilka. Czasem służą one do krojenia kajzerek (w większości punktów robi się to maszynką), a czasem do ciast z McCaffe. Nie jest tak, że noży nie ma, natomiast faktycznie jest ich jedynie kilka sztuk.

Wynika to zapewne z regulaminów dotyczących bezpieczeństwa pracy. Trudno sobie wyobrazić, że w jakiejś restauracji kompletnie nie korzysta się z noży, ale w Macu jest to jak najbardziej możliwe. Chyba że trzeba pokroić ogórka, wtedy robi się problem.

DołączObserwuj
Więcej z Różne