w

Harry Potter zawitał do sklepów w Polsce. Masa gadżetów

Reklama

Jeśli jesteście fanami Harry’ego Pottera, to Aldi sprowadziło dla Was kilka ciekawych rzeczy.


W Aldi co chwilę pojawiają się tego typu nowości, które zazwyczaj są sprowadzane zza granicy. Często przy okazji są o wiele tańsze niż w takich sklepach, które rzeczywiście na co dzień zajmują się sprowadzaniem słodyczy.

Teraz fani Harry’ego Pottera powinni się ucieszyć. Choć ceny do najniższych nie należą, to raz na jakiś czas zawsze można się na coś takiego skusić.

Harry Potter w Aldi

Reklama

Takich słodyczy z motywem Harry’ego Pottera raczej nigdzie indziej nie znajdziecie. Chyba że rzeczywiście na specjalnych stronkach ze sprowadzanymi słodyczami, ale tutaj macie wszystko stacjonarnie.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@muggle_in_hogwart/video/7368595911699598624

Ceny, cóż… rzeczywiście na początku mogą trochę odstraszyć. Plus jest taki, że podobno faktycznie te słodycze są tańsze niż gdzie indziej. Do wyboru jest jednak wiele ciekawych rzeczy, takich jak żelki, czekolada, słynne fasolki wszystkich smaków etc. No, na pewno jest w czym wybierać.

Najtaniej wychodzą w sumie jedne żelki za 6,99 zł, natomiast najdroższa wydaje się tabliczka czekolady z grafikami – 19,99 zł. Gdzie szukać? Zazwyczaj w Aldi są specjalne kosze z rzeczami promocyjnymi – tam powinny się znaleźć te wszystkie słodycze.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne