w

Jysk chyba stwierdził, że pora się tego pozbyć. Obniżka 62%

Jysk zaskakuje nową ofertą – koc tańszy aż o 62%.


Jysk, znany z dobrej jakości mebli i dodatków do domu, właśnie zrzucił cenę na swój koc – aż 62% taniej niż wcześniej. Teraz możecie mieć ciepły i przytulny kocyk bez obciążania portfela.

Jeżeli myśleliście, że musicie wydać majątek na porządny koc, to Jysk właśnie udowadnia, że nie musicie. Teraz możecie mieć spoko jakość za naprawdę małe pieniądze.

Ciepły kocyk za 30 złotych

Reklama

Jysk wychodzi z super ofertą, jedyne 30 złotych za ciepły koc, który jest niezbędnikiem na chłodne wieczory. 30 zł za taki koc rzeczywiście kusi. Nie dość, że ciepło, to jeszcze mega tanio.

Jeśli nie lubicie kupować dekoracji do domu w ciemno, warto kierować się opiniami innych osób. Ludzie chwalą sobie ten koc, na stronie możecie znaleźć sporo pozytywnych opinii na jego temat.

Koc jest o wymiarach 140×200. Jego regularna cena wynosi 80 zł. Okazja jest ważna do końca kwietnia, dlatego jest sporo czasu. Jednak przy takich okazjach warto się pospieszyć, jeśli Wam zależy, bo za taką cenę koc może się szybko wyprzedać. Na stronie można też sprawdzić dostępność w wybranych punktach i przejechać się osobiście.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne