w

Klienci UPC się ucieszą. Zostaje to przynajmniej do 2025 roku

Wszyscy mówili o zakończeniu działania w 2024 roku, najprawdopodobniej w styczniu. Teraz podano, że data wyjścia z Polski to 2025 rok.


Ostatnio pojawiało się stosunkowo dużo informacji o tym, co z UPC znika. Były to usługi Wi-Free, czy aplikacja pozwalająca na zarządzanie routerem. Od wielu miesięcy była także mowa o czymś, co wiele osób ma w swoich pakietach.

Fakt faktem, Play przestał oferować to w swoich pakietach. Sami najprawdopodobniej przygotowywali się już od opuszczenia tego podmiotu z Polski. Jeszcze jakiś czas temu normalnie dało się to otrzymać w pakiecie. Teraz jest dość „pusto”.

2025 zamiast 2024 rok

Jeżeli mieliście kupiony pakiet Viaplay, to możecie się cieszyć. Oryginalnie Viaplay miał się wycofać z Polski na początku 2024 roku. Teraz wiadomo, że podmiot wycofa się z naszego kraju do lata 2025 r. Viaplay nadal jest oferowane jako pakiet dodatkowy za 15 punktów:

Oczywiście może to nastąpić szybciej, ale nie wiadomo konkretnie kiedy. Dlaczego to istotne? Viaplay ogarnia w Polsce Formułę 1, dogadał się też z KSW. Jeżeli nie jesteście sportowi, to możecie to kompletnie olać. Jeżeli jednak zależy Wam na hokeju, koszykówce, kilku ligach piłki nożnej to jak najbardziej jest to powód do zadowolenia.

Viaplay ma sens w przypadku, jeżeli jest się fanem sportu. W innym przypadku cóż… Można sprawdzić, co oferuje, ale raczej nie będzie to absolutnie podstawowa platforma.

DołączObserwuj
Więcej z Różne