Lego Orchidea za 8 złotych. Podróba tak dobra, że trudno rozpoznać oryginał

Różne

Reklama

Okazuje się, że w jednym ze sklepów pojawił się „odpowiednik” popularnych kwiatów z LEGO.


Kupowanie w tych serwisach aukcyjnych, które sprowadzają większość rzeczy z Chin jest ryzykowne, o czym wszyscy doskonale wiedzą. Ale faktycznie, Orchidea za 8 złotych stała się jednym z chętniej kupowanych produktów.

Jak mówią użytkownicy TT, rozmiar jest praktycznie taki sam, jak oryginału. Jakość wiadomo, nigdy nie będzie taka sama, jak Lego, ale wiele osób pewnie nie zauważy większej różnicy. Orchidea w oryginale to koszt ponad 200 złotych. Podróba kosztuje 8 ziko.

https://youtu.be/uH4esCNjhXs

Lego Orchidea za 8 złotych

Reklama

Jak można kupić to za 8 ziko? Trzeba zrobić to przy pierwszym logowaniu, ewentualnie polować na promocje, których w aplikacji Temu jest całkiem sporo. Zanim jednak do tego, to tak wygląda porównanie:

Reklama

Video

TT: https://www.tiktok.com/@aleksandraabb/video/7287557960102956320

Bazując na filmie Aleksandry, faktycznie te produkty są do siebie bardzo zbliżone. Użytkowniczce TT udało się kupić to Lego za 8 złotych. Natomiast trzeba wiedzieć, że nie jest to regularna cena.

Da się to kupić po takiej cenie, ale trzeba albo zrobić to korzystając ze zniżek „na start”, albo czekać na promocje. To potwierdzają chociażby komentarze:

Jedni mówią, że należy poczekać na reklamę, inni, że w ogóle nie jest to konieczne. Na pewno przy tego typu produktach trzeba zwracać uwagę na kilka szczegółów, w tym chociażby na rozmiar. Często bowiem te rzeczy przychodzą w absurdalnie małych rozmiarach.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej